How & What? Items     Add item     Search  
Q/P General:
Lid worden, WECG

First article Previous article 3 of 281 Following article Last article
Placed by: Poyraz on 25-08-17 15:37 | E-mail: Poyrazbaykam(at)hotmail.com
Ik wil lid worden van de DRRA maar moet ik eerst een WECG aanvragen?
Re: Lid worden | Reaction of: DRRA-KJvTil on 25-08-17 18:16 | E-mail: info(at)drra.nl
Nee, dat hoeft niet. Je kunt gewoon lid worden van de DRRA en lanceren.

Een WECG erkenning is alleen nodig als je grotere motoren wilt gebruiken, die zonder WECG niet vrij zijn toegestaan.

Morgen lanceren we trouwens in Almere-Hout. Je bent welkom om te komen. Daar kun je veel van leren.
 
Copy a link, after selecting, simply with CTRL+C or with the right mouse button

Add your reaction
Your name: (max. 25 chars) *
E-mail: (max. 35 chars)
Title: (max. 25 chars) *
* = Mandatory fields
Tip: Use at ‹E-mail› in stead of "@" these characters "(at)"

Message: (HTML not allowed)


Read your text carefully before adding!
Make changes, if neccesary, before adding.






back to 'How & what?'